شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

انیمیشن رالف خرابکار 2 Ralph Breaks the Internet
شناسه پست: 1830
بازدید: 1155

رالف خرابکار 2 یک انیمیشن بسیار جذاب است که در سال 2018 ساخته شده است . این کارتون جایزه بهترین انیمیشن از جشنواره گلدن گلوب و ساندنس و… شده است.

در این انیمیشن رالف خرابکار وارد دنیای اینترنت می شود که حتی برایش یسیار جذاب و تازه است.

وقتی وارد دنیای اینترنت می شود خراب کاری هایش شروع می شود. زمانی که دوستش بهش پیشنهاد رفتن به یک بازی را می دهد که اون بازی ویروسی بوده اما رالف خرابکار میگه درست شده اما وقتی میرن داخل بازی گیر میکنن .

زمانی که گیر افتادن در بازی ویروسی دوستش راجب یک دنیای بزرگ تر و فراتر برایش صحبت می کند اینکه تو زندگی چیزهای مهمی وجود دارند که باید تغییرشون بدهیم .

وقتی این دوتا رفیق با هم خیلی صمیمی می شوند در محیط کارشون یک بازی جدید نصب میشه به اسم وای فای اما اعلام خطر براش می زنند که کسی بهش نزدیک نشود .

همون روز بازی دستگاهی بچه خراب میشه و از کار بیکار می شود و با کلی ناراحتی و غصه وقتی رالف میخواد از دلش در بیاورد تصمیم می گیرند وارد دنیای وای فای شوند .

و وقتی وارد می شوند با دنیای عجیب و خارق العاده روبه رو می شوند .

دنیایی زیبا و متفاوت از اینترنت از گوگل از امازون از توییتر از اسنپ چت از توییتر و….. که جذابیت بسیار بالایی دارد.

رالف خرابکار 2 تصمیم می گیره که دسته بازی بچه که خراب بود را برایش تهیه کند که از بین نرود اما خبر از کارت اعتباری ندارند و مبلغ بالایی را پیشنهاد می دهند و مجبور می وند برای پرداخت پول در 24 ساعت بروند بازی کنند تا پول در بیاورند.

اما این بازی خیلی خطرناکه و بازی مرگ به او می گویند و هنگارم دزدین ماشین یک ویدیو از رالف خرابکار گرفته میشه و در یوتیوپ پخش میشه و بازدید بالایی میخوره و میتوانند 43 هزار دلار پول در بیاورند اما …

رالف خرابکار 2 به همراه دوستش تصمیم می گیرند ویدیوهای متفاوت ایجاد کنند و اینطور هم میشود با ویدیوهای رالف خرابکار زبان زد همه می شوند و پول دسته بازی اوکی می شود و اونو می خرند .

اما برای برگشت دختر بچه دوست نداره برگرده و موجب اتفاق های بدی میشود با رالف خرابکار.

رالف خرابکار باعث پخش شدن ویروس بزرگی در دنیای اینرنت می شوند و …

نویسنده

استاد مهرداد پورموسوی
من سید مهرداد پورموسوی هستم. 💎موسس سایت buynab.com🤵 💎مدرس و متخصص خودآگاهی ، توسعه فردی کسب و کار اینترنتی 🧑🏻‍💻👨🏻‍🏫 💎مدرک فن بیان و سخنرانی از دانشگاه شریف 🎤 💎مهندس تکنولوژی و نرآفزار کامپیوتر 👨🏻‍🎓 💎عاشق #قوانین_جهان_هستی 💎متفاوت ترین سایت آموزشی جهان 💎 عاشق دنیای کسب و کار اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ 💎 ما نه اولین هستیم نه بهترین بلکه ما ناب ترین هستیم
  1. انیمیشن های این طوری از صد تا سریال بی محتوای تلویزیونی خیلی بهترن