شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

بیداری دوباره روح
شناسه پست: 3531
بازدید: 366

ناب ترین متن بیداری دوباره روح


🌟🌟🌟🌟🌟
شکر و سپاس رب جلیل راکه توامان کرد،بهار طبیعت را به روشنی دلت .

سجود و ستایش او را که شامگاهان تیره و تاریک همراه با درد جانکاه و فرسایش روح و روانت را با صبحدم روشنایی و نشاط و امید و ایمان رقم زد .

آری همانند دانه ها که از دل تاریک خاک به هنگام تغییر و خواست خدا سربرآورده و تشکیل ریشه و ساقه و گل داده آماده می شوند، تا این حاصل به دیگران نیز برسد.

درختان خشکیده دروادی سرمای دهر ، اکنون از زمین شیره مکیده و به شاخه های خود داده تا زنده بودن را نه تنها به خود بلکه به دیگران نیز بنمایانند.

وبرگهای زیبا و رنگارنگ و میوه های خوش عطر و طعمشان را در اختیار دیگران بدون چشم داشت قرار دهند.

عزیزدلم خوشا به حالت که ریشه ات در درون خاک خداست و هر آنچه بخواهی در اختیارت گذارد.

ساقه های درخت باز یافته ات از تمایل و صداقت و روشن بینی و پذیرش و صبر و فروتنی و تسلیم و امید و اعتماد و ایمان و اعتقاد و درستکاری شکل گرفته است و در حال میوه دادن می باشد.

همین بس که تو را میوه هایی چون مهربانی و بخشش و رئفت و ایثار و از خود گذشتگی و عشق و خدمت به خلق می باشد .دوست گلم ، گل آن جهانی است ، نگنجد در این جهان ،چه گنجد در عالم خیال ، خیال گل

رفیقا در تجربه…x مین… درونت که برایم شور و نشاط و شوق به همراه داشت . دعایت کنم و هدیه می دهم برایت از مناجانت نامه شیخ انصار:
یاد تو دل را زنده کرد و تخم مهر افکند ، درخت شادی رویانید و میوه آزادی داد. چون زمین نرم باشد ، وتربت خوش ، وطینت قابل ، از تخم جز شجره طیبه نروید .وجز عبهر عهد بیرون ندهد .

سید حسین پورموسوی

ناب ترین جملات تاکیدی

با ما صحبت کنید!

مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم