شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

نسل جدید Next Gen 2018
شناسه پست: 1778
بازدید: 739

انیمیشن نسل جدید Next Gen 2018 دوبله فارسی – Full HD –

انیمیشن نسل جدید ،احساسات بین ربات و دختر به نمایش می گذارد .

این ربات احساسات دخترک را برانگیخته است و در این میان ربات های خشن و بدجنس زیادی هم هستند که مشکلات زیادی را برای آنها ایجاد می کنند.

محیط انیمیشن بسیار جذاب است و قرار است که شهرهای زیادی سفر کنید.فیلمی انیمیشنی محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی کوین آر آدامز می‎باشد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، دوستی با یک ربات فوق محرمانه ، زندگی یک کودک تنها را در حالی که با یکدیگر جلوی قلدرها ، ربات‌های…

انیمیشن نسل جدید در رابطه با تکنولوژی است و ارتباط صمیمانه بین یک ربات و دختر را به تصویر می کشد.

همچنین این انیمیشن از تکنولوژی نه چندان دور از آینده و رابطه بین ربات های مختلف و نحوه برخورد با یکدیگر با توجه به سیستم هایشان را به نمایش می گذارد .

حتی این فیلم وفادار بودن یک ربات نسبت به یک انسان را بخوبی به نمایش گذاشته است که یک ربات  تمام تلاششو می کند و می جنگد تا به خوبی از دوست و همراه خودش محافظت کند و تمام تلاشش را می کند که احساس خود را به خوبی به دوست خود نشان دهد .

حتی اگر جون خودش به خطر بیوفتد .

ربات ها احساس دارند همچون انسان ها که اگر به آن ها علاقه ای نشان ندهی مانند یک انسان ناراحت می شوند .

حتما پیشنهاد می کنم این انیمیشن عالی را ببینید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید کامنت یادتون نره چرا که باعث دلگرمی ما میشه .

انیمیشن نسل جدید می تواند یک فیلم سرگرم کننده عالی برای شما و فرزندان باشه امیدوارم  از تماشای این انیمیشن نهایت لذت را ببرید . 


دانلود نسل جدید 2018 با کیفیت FullHD1080 حجم: 1.45 GB


دانلود نسل جدید با کیفیت HD 720 حجم : 1.16 GB


دانلود نسل جدید با کیفیت 480 حجم : 732 MB

نویسنده

استاد مهرداد پورموسوی
من سید مهرداد پورموسوی هستم. 💎موسس سایت buynab.com🤵 💎مدرس و متخصص خودآگاهی ، توسعه فردی کسب و کار اینترنتی 🧑🏻‍💻👨🏻‍🏫 💎مدرک فن بیان و سخنرانی از دانشگاه شریف 🎤 💎مهندس تکنولوژی و نرآفزار کامپیوتر 👨🏻‍🎓 💎عاشق #قوانین_جهان_هستی 💎متفاوت ترین سایت آموزشی جهان 💎 عاشق دنیای کسب و کار اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ 💎 ما نه اولین هستیم نه بهترین بلکه ما ناب ترین هستیم

با ما صحبت کنید!

مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم