شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

سبد خرید

نسل جدید Next Gen 2018
شناسه خبر: 1778
بازدید: 197

انیمیشن نسل جدید Next Gen 2018 دوبله فارسی - Full HD -

انیمیشن نسل جدید ،احساسات بین ربات و دختر به نمایش می گذارد .

این ربات احساسات دخترک را برانگیخته است و در این میان ربات های خشن و بدجنس زیادی هم هستند که مشکلات زیادی را برای آنها ایجاد می کنند.

محیط انیمیشن بسیار جذاب است و قرار است که شهرهای زیادی سفر کنید.فیلمی انیمیشنی محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی کوین آر آدامز می‎باشد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، دوستی با یک ربات فوق محرمانه ، زندگی یک کودک تنها را در حالی که با یکدیگر جلوی قلدرها ، ربات‌های…

انیمیشن نسل جدید در رابطه با تکنولوژی است و ارتباط صمیمانه بین یک ربات و دختر را به تصویر می کشد.

همچنین این انیمیشن از تکنولوژی نه چندان دور از آینده و رابطه بین ربات های مختلف و نحوه برخورد با یکدیگر با توجه به سیستم هایشان را به نمایش می گذارد .

حتی این فیلم وفادار بودن یک ربات نسبت به یک انسان را بخوبی به نمایش گذاشته است که یک ربات  تمام تلاششو می کند و می جنگد تا به خوبی از دوست و همراه خودش محافظت کند و تمام تلاشش را می کند که احساس خود را به خوبی به دوست خود نشان دهد .

حتی اگر جون خودش به خطر بیوفتد .

ربات ها احساس دارند همچون انسان ها که اگر به آن ها علاقه ای نشان ندهی مانند یک انسان ناراحت می شوند .

 

حتما پیشنهاد می کنم این انیمیشن عالی را ببینید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید کامنت یادتون نره چرا که باعث دلگرمی ما میشه .

انیمیشن نسل جدید می تواند یک فیلم سرگرم کننده عالی برای شما و فرزندان باشه امیدوارم  از تماشای این انیمیشن نهایت لذت را ببرید . 

انیمیشن نسل جدید Next Gen 2018
1 از 1 رای
انیمیشن نسل جدید Next Gen 2018

نویسنده

سید مهرداد پورموسوی
من سید مهرداد پورموسوی هستم. مدرس #خودآگاهی ، #موفقیت و #کسب_و_کار_اینترنتی/ ⁦🎙⁩مدرک فن بیان و سخنرانی از دانشگاه صنعتی شریف🎤/ عاشق #قوانین_جهان_هستی چون این قوانین بدون تغییر هستند و واقعا شگفت انگیزند علاوه برآن فقط و فقط تنها این قوانین بودند که بعد از درکشان من به جواب تمام سوالات پیچیده ی ذهنی ام رسیدم مثلا عدالت و.../ متفاوت ترین سایت آموزشی جهان/ عاشق دنیای کسب و کار اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ و قراره تمام تجربیات و اموزش های عالی را با شما عزیزان خانواده بای ناب به اشتراک بذارم.علاوه بر آن امکان درآمد زایی عالی را برای شما کاربران سایت محیا خواهم کرد=سوپرایز ما نه اولین هستیم نه بهترین بلکه ما ناب ترین هستیم buynab.com