شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

نسل جدید Next Gen 2018
شناسه پست: 1778
بازدید: 1131

انیمیشن نسل جدید Next Gen 2018 دوبله فارسی – Full HD –

انیمیشن نسل جدید ،احساسات بین ربات و دختر به نمایش می گذارد .

این ربات احساسات دخترک را برانگیخته است و در این میان ربات های خشن و بدجنس زیادی هم هستند که مشکلات زیادی را برای آنها ایجاد می کنند.

محیط انیمیشن بسیار جذاب است و قرار است که شهرهای زیادی سفر کنید.فیلمی انیمیشنی محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی کوین آر آدامز می‎باشد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، دوستی با یک ربات فوق محرمانه ، زندگی یک کودک تنها را در حالی که با یکدیگر جلوی قلدرها ، ربات‌های…

انیمیشن نسل جدید در رابطه با تکنولوژی است و ارتباط صمیمانه بین یک ربات و دختر را به تصویر می کشد.

همچنین این انیمیشن از تکنولوژی نه چندان دور از آینده و رابطه بین ربات های مختلف و نحوه برخورد با یکدیگر با توجه به سیستم هایشان را به نمایش می گذارد .

حتی این فیلم وفادار بودن یک ربات نسبت به یک انسان را بخوبی به نمایش گذاشته است که یک ربات  تمام تلاششو می کند و می جنگد تا به خوبی از دوست و همراه خودش محافظت کند و تمام تلاشش را می کند که احساس خود را به خوبی به دوست خود نشان دهد .

حتی اگر جون خودش به خطر بیوفتد .

ربات ها احساس دارند همچون انسان ها که اگر به آن ها علاقه ای نشان ندهی مانند یک انسان ناراحت می شوند .

حتما پیشنهاد می کنم این انیمیشن عالی را ببینید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید کامنت یادتون نره چرا که باعث دلگرمی ما میشه .

انیمیشن نسل جدید می تواند یک فیلم سرگرم کننده عالی برای شما و فرزندان باشه امیدوارم  از تماشای این انیمیشن نهایت لذت را ببرید . 


دانلود نسل جدید 2018 با کیفیت FullHD1080 حجم: 1.45 GB


دانلود نسل جدید با کیفیت HD 720 حجم : 1.16 GB


دانلود نسل جدید با کیفیت 480 حجم : 732 MB

نویسنده

استاد مهرداد پورموسوی
من سید مهرداد پورموسوی هستم. 💎موسس سایت buynab.com🤵 💎مدرس و متخصص خودآگاهی ، توسعه فردی کسب و کار اینترنتی 🧑🏻‍💻👨🏻‍🏫 💎مدرک فن بیان و سخنرانی از دانشگاه شریف 🎤 💎مهندس تکنولوژی و نرآفزار کامپیوتر 👨🏻‍🎓 💎عاشق #قوانین_جهان_هستی 💎متفاوت ترین سایت آموزشی جهان 💎 عاشق دنیای کسب و کار اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ 💎 ما نه اولین هستیم نه بهترین بلکه ما ناب ترین هستیم