شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

لوگوی بای ناب

قوانین و مقررات سایت بای ناب

قوانین و مقررات سایت بای ناب نشانی وب‌سایت ما هست: https://buynab.com

سایت بای ناب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند
محصولات سایت بای ناب فقط در این سایت عرضه می شود.

و هر گونه کپی برداری و یا فروش و در اختیار قرار دادن محصولات به دیگران کاری غیر اخلاقی و ممنوع است و این کار مورد رضایت صاحب اثر نمی باشد

و فقط مخصوص فرد و خانواده فردی است که بهای آن را به سایت بای ناب پرداخته است .
سایت بای ناب در هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه‌روز پا به پای شما است و همراه شما در این مسیر الهی استوار و پایدار خواهد بود

طراحی و توسعه سایت بای ناب توسط گروه تحقیقاتی بای ناب انجام شده است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سید مهرداد پور موسوی می باشد.

(بای ناب این حق را دارد که به صلاح دید خود توافقنامه میان سایت و کاربران را تغییر دهد، این تغییر ممکن است در زمان خاصی تغییر کند و تغییرات می تواند در کل توافقنامه و یا حذف و اضافه کردن بند هایی به متن آن باشد.

هر تغییری در قوانین و مقررات سایت بای ناب

این توافقنامه بلافاصله از نظر مسئولان سایت لازم الاجرا ست و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آنها از این تغییرات، به هیچ وجه پذیرفته نیست.)

شرایط و ضوابط استفاده از سایت بای ناب :قوانین و مقررات سایت بای ناب

قبل از هر گونه فعالیت در سایت‌، ضروری است «قوانین و ضوابط استفاده از سایت با دقت مطالعه شود و برای ادامه‌ی فعالیت در سایت با آن ها موافقت شود.این مقررات شامل:

بند 1 : تنها مرجع خرید محصولات و دوره های استاد سید مهرداد پورموسوی فقط سایت بای ناب می باشد

و فروش محصولات در هیچ سایت دیگر،کانال تلگرام ، اینستاگرام و… ارائه نمی شود . فروش محصولات فقط از طریق سایت buynab.com می باشد .

بند 2 : فقط فردی که بهای محصولات را به سایت بای ناب پرداخته است‌، می‌تواند به همراه خانواده‌اش ( پدر‌، مادر‌، همسر‌، فرزند، خواهر‌، برادر (( آن هم فقط در صورتی که اعضای خانواده‌اش راغب باشند))‌ از آن محصول استفاده نماید).

سایت بای ناب به هیچ عنوان رضایت ندارد فردی که بهای محصولات را به سایت نپرداخته است‌، از آن دوره ها یا پکیج های آموزشی غیر رایگان استفاده کند.

در نتیجه افراد مجاز نیستند محصولات خریداری شده را در اختیار دیگر افراد قرار دهند.

در غیر اینصورت‌، فرد متخلف تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد و استاد سید مهرداد پورموسوی شرعا رضایت نخواهد داشت و سایت بای ناب قانوناُ تمام ضرر و زیان ناشی از این عمل را از فرد دریافت خواهد کرد.

تخلف در این زمینه کاری غیر اخلاقی می باشد و قطعا کارما ی آن به شما بر خواهد گشت.

بند 3 : تمام محصولات سایت بای ناب دانلودی می باشد و پس از خرید موفق یک محصول ، لینک های دانلود آن محصول به طور خودکار در پروفایل شما قرار داده می شود و می توانید اقدام به دانلود و دریافت دوره ها پکیج های آموزشی نمایید.

بند 4 : مهم ترین عامل برای نتایج عالی از‌ دوره ها و محصولات سایت بای ناب و استاد سید مهرداد پورموسوی ، باور و انگیزه و همچنین عملکرد شما ( اقدام وعمل شما ) در راستای تمرینات گفته شده با توجه و دقت بالا و تکرار تمرین ها می باشد

بند 5 : در هنگام خرید از سایت‌ بای ناب ، لازم است هم به قیمت محصول و هم نام محصول توجه نمایید ،

زیرا پس از اتمام خرید‌، امکان هیچ گونه تغییری نمی باشد .
بنابراین اگر فردی در خرید یک محصول اشتباهی کند بعد از آن امکان برگشت وجه و یا جابه جایی محصول وجود ندارد

بند 6 : ثبت نام در سایت بای ناب ، تغییر رمز عبور ، و هر تغییرات دیگر در پروفایل شما فقط و فقط باید توسط خود شخص انجام شود نه مدیر سایت بای ناب و یا شخص دیگری

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا؟

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود

جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید.

سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود.

بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌های تماس

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید.

اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم.

این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید.

کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است.

اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد.

این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدیوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد.

مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند،

ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است

اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

تجزیه و تحلیل

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم.

همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند.

مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم،

از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم.

این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

کجا داده‌های شما را ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.

اطلاعات تماس شما

اطلاعات اضافی

چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم:ما قول می دهیم همانطور که از جان و ناموس خود محافظت می کنیم از داده ها اطلاعات شما هم محافظت کنید.

شما اعتماد ما و سرمایه ما هستید و ما هیچوقت این اجازه را نخواهیم داد که اطلاعات شما در دسترس فردی دیگر قرار بگیرد.

تصمیم گیری خودکار و / یا پروفایل ما با داده‌های کاربر انجام می‌شود.

قوانین و مقررات برای خریدار : قوانین و مقررات سایت بای ناب

هرگونه تبلیغ محصول دیگر  و توهین به افراد دیگر در دیدگاه ها بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد

و موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.

فروش و پخش محصولات،در سایر سایت ها ممنوع است و در صورتی که ثابت شود

محصول خریداری شده،توسط شما در سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی به فروش رفته یا به صورت رایگان در اختیار سایر کاربران قرار داده شده است،

بای ناب این حق را دارد تا به نمایندگی از فروشنده محصول و در راستای حمایت از حقوق فروشندگان،دسترسی شما به نسخه های آتی محصول خریداری شده را متوقف ،حساب کاربری شما را مسدود کند .

با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت بای ناب خریدار موارد توافقنامه و ضوابط  را پذیرفته و نیازی به اخذ امضا از خریدار نیست.

در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.